Szkolenia BHP Łomianki

Firma BHP Warszawa » Szkolenia BHP Łomianki

Szkolenia BHP muszą być organizowane w każdym zakładzie pracy. Niekiedy bowiem warunki pracy są na tyle specyficzne, że pracownicy spotykają się z różnego rodzaju zagrożeniami. Firma BHP Partner z siedzibą w Łomiankach od wielu lat oferuje przedsiębiorcom wsparcie w tym zakresie. Podstawę naszej oferty stanowią szkolenia BHP między innymi w Łomiankach. Co więcej, pomożemy też zbadać czynniki środowiska pracy, w tym natężenie hałasu, oświetlenia, drgań mechanicznych czy skuteczności wentylacji.

Szkolenia BHP w Łomiankach dla różnych grup zawodowych

 

Prowadzimy kurs, seminarium, samokształcenie zawodowe z zakresu BHP dla wielu grup zawodowych, między innymi dla pracowników administracyjno-biurowych, inżynieryjno-technicznych, dla kierowników, pracowników służby medycznej i osób zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Nasze szkolenia BHP w Łomiankach prowadzimy zarówno stacjonarnie, jak i online. Program szkolenia jest każdorazowo dostosowany do konkretnej grupy zawodowej, tak aby jak najdokładniej omówić warunki pracy w tym zagrożenia, z którymi może się ona spotkać. W ofercie posiadamy zarówno szkolenia wstępne ogólne, jak i szkolenia okresowe.

 

Przede wszystkim, prowadząc szkolenia BHP w Łomiankach, nasi specjaliści zawsze na bieżąco aktualizują wiedzę na temat obowiązujących przepisów. Co więcej, nasze kursy są nie tylko merytoryczne, lecz także prowadzone w zrozumiały sposób, by omawiane zagadnienia nie pozostawiły pytań bez odpowiedzi. Dużą wagę przykładamy do tego, by przekazana w czasie szkolenia wiedza została zapamiętana, a zasady wdrożone w codziennej pracy.

 

Nasze szkolenia BHP mogą być prowadzone w języku angielskim, niemieckim i ukraińskim.

Skontaktuj się z nami

Gdzie jeszcze szkolimy?

Skontaktuj się z nami