Obsługa BHP - Warszawa

Firma BHP Warszawa » Usługi BHP Warszawa » Usługi dla firm w zakresie zadań Służby BHP

Obsługa BHP dla firm Warszawa – nauczymy Cię pracować bezpiecznie

Każdy, kto chce, żeby praca w jego firmie nie była zagrożeniem, powinien szkolić pracowników w tym zakresie. Obsługa BHP dla firm, którą oferujemy w Warszawie i okolicach, obejmuje między innymi szkolenia BHP. Dzięki nim pracownicy dowiedzą się, jak nie stanowić dla siebie nawzajem zagrożenia, a także, jak powinna wyglądać pierwsza pomoc przedmedyczna. Taka wiedza może zmniejszyć panikę w momencie pojawienia się problemu. Dzięki naszym szkoleniom Twoi ludzie będą wiedzieli, co robić w danej sytuacji.

Wsparcie i obsługa BHP dla firm w Warszawie – szkolenia BHP dla pracodawcy

BHP to szereg zasad i wymagań, jakie muszą spełniać pracownicy, ale także miejsca pracy. Dostosowanie zakładu jest kluczowym elementem. Nasza firma wspiera przedsiębiorców w tych działaniach. Podpowiadamy, jak zorganizować stanowiska, żeby były bezpieczne. Sprawdzamy oznaczenia miejsc ewakuacyjnych oraz ich dostępność. Wiemy, że prowadząc firmę, masz wiele spraw do załatwienia, dlatego obsługa BHP dla firm w Warszawie to nasza specjalność, którą nie musisz się już martwić. Zapraszamy do współpracy.

Obsługa BHP – Warszawa i okolice

Wszędzie tam, gdzie priorytetem jest bezpieczeństwo, koniecznie należy zadbać o pomoc w nagłych wypadkach. Należy przeszkolić i przygotować pracowników również pod kątem wyposażenia z zakresu pierwszej pomocy. W BHP Partner oferujemy więc również kursy pierwszej pomocy, jako nieodzowny element obsługi firm w zakresie BHP w Warszawie i okolicach, a także całym województwie mazowieckim. Ponadto, oferujemy też doradztwo w zakresie stosowania przepisów bhp i ppoż., a także opracowanie instrukcji bhp i ppoż. BHP Partner, jak sama nazwa wskazuje, jest partnerem w zakresie obsługi BHP dla wielu podmiotów. To partnerstwo dotyczy różnego rodzaju wyzwań, a zwłaszcza tych nieoczekiwanych (wypadków) oraz tych, które pojawiają się w bieżącej działalności Pracodawcy. Dzięki temu klienci mogą zadbać o bezpieczne miejsce pracy i swoich pracowników razem z nami! Firma BHP Partner Ośrodek Szkoleniowy to kompleksowa i profesjonalna obsługa w ramach BHP oraz ppoż. skierowana do klientów biznesowych – firm oraz instytucji w Warszawie oraz w województwie mazowieckim.

Usługi dla firm w zakresie zadań Służby BHP

W każdej firmie, w której pracują ludzie, zasady BHP powinny być priorytetem. Bezpieczeństwo pracowników jest ważne nie tylko na placu budowy czy magazynie, ale także w sklepie oraz banku. W każdym z tych przypadków zwraca się uwagę na inne aspekty pracy, ale zawsze istotne jest to, aby wszyscy wiedzieli, jak postępować, żeby nie narażać na niebezpieczeństwo siebie i innych, a także jak zachować się w sytuacji zagrożenia. Nie zawsze jednak zasady BHP są oczywiste, dlatego zewnętrzna obsługa BHP dla firm w Warszawie jest potrzebna.

BHP Partner, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy. Dz.U. 1997 nr 109 poz. 70, świadczy w zakładach pracy kompleksową obsługę w zakresie zadań Służby BHP – w jej zakres wchodzi między innymi:

  • przeprowadzanie kontroli organizacji i warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • sporządzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • udział w opracowywaniu i ocenie planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy;
  • udział, opiniowanie i doradztwo warunków na stanowiskach pracy (organizacja, ergonomia, wyposażenie) ze względu na bhp – przeprowadzamy dobór obuwia i odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej
  • udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz w ustalaniu zadań osób kierujących pracownikami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • opracowywanie i sprawowanie kontroli nad dokumentacją bhp (wypadki, choroby zawodowe, pomiary czynników środowiska pracy, instrukcje stanowiskowe, IBWR, wykazy prac szczególnie uciążliwych, szkodliwych i niebezpiecznych oraz inne);
  • doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego i przygotowanie kart oceny ryzyka zawodowego;
  • współpraca z właściwymi komórkami organizacyjnymi lub osobami, w szczególności w zakresie organizowania i zapewnienia odpowiedniego poziomu szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zapewnienia właściwej adaptacji zawodowej nowo zatrudnionych pracowników.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas do obsługi BHP Twojej firmy w Warszawie?

BHP Partner to przedsiębiorstwo działające na rynku od ponad dwudziestu lat. Dysponujemy kadrą gruntownie wykształconych profesjonalistów o bardzo dużym doświadczeniu w dziedzinie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. 

Przepisy dotyczące BHP obejmują szereg zagadnień związanych z wieloma różnymi dziedzinami, takimi jak na przykład medycyna pracy, ergonomia, psychologia pracy czy bezpieczeństwo techniczne. Doskonale zdajemy sobie zatem sprawę z tego, że obsługa wszystkich spraw związanych z BHP to dla każdej firmy duże wyzwanie. 

Aby prowadzony przez Ciebie zakład pracy funkcjonował zgodnie ze wszystkimi standardami narzuconymi przez przepisy prawa potrzebna jest nie tylko gruntowna wiedza na temat obowiązujących aktów prawnych, wymogów zawartych w Kodeksie pracy i uzupełniających go rozporządzeniach. Konieczna jest również umiejętność wypracowania odpowiednich rozwiązań  dla konkretnego przedsiębiorstwa. Należy bowiem z jednej strony dostosować warunki pracy, do wszelkich wymaganych norm BHP, a z drugiej do specyfiki określonego miejsca pracy. Ponadto podmiot odpowiedzialny za cały ten proces musi być stale na bieżąco ze wszystkimi zmianami zachodzącymi w obowiązującym prawie. Jaskrawym przykładem jest tutaj szereg rozporządzeń dotyczących zasad i ograniczeń funkcjonowania przedsiębiorstw wprowadzonych po wybuchu pandemii COVID-19.

W obliczu tych wszystkich wyzwań warto powierzyć te zadania firmie o wieloletnim doświadczeniu na polskim rynku, zatrudniającej zespół profesjonalistów, wśród których znajdują się wykładowcy akademiccy przedmiotów związanych z zarządzaniem BHP.

Outsourcing BHP Warszawa – zaufaj nam, my zajmiemy się resztą

Dzięki kompleksowej formie naszych usług zapewniamy sprawne zaplanowanie i wdrożenie w Twojej firmie zmian niezbędnych do bezpiecznego i higienicznego wykonywania obowiązków służbowych przez twoich pracowników. Oferujemy wszelkie niezbędne zadania w zakresie obsługi BHP dla firm w Warszawie. Decydując się na współpracę z BHP Partner zyskujesz pewność, że bezpieczeństwo Twojego biznesu jest we właściwych rękach. 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub przez formularz znajdujący się na górze strony.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami