Usługi BHP Warszawa

Firma BHP Warszawa » Usługi BHP Warszawa

BHP Partner specjalizuje się w całościowej obsłudze instytucji oraz przedsiębiorstw – działających w różnych branżach – na wszystkich polach związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem i higieną pracy. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w doradztwie i innych usługach z zakresu BHP w Warszawie i okolicach gwarantuje pełen profesjonalizm i skuteczność.

 

Działamy kompleksowo, pomagamy we wszystkich sprawach dotyczących BHP w przedsiębiorstwie. Przeprowadzamy analizy czynników szkodliwych w środowisku pracy, od pomieszczeń biurowych po hale produkcyjne. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi pomiarowemu gwarantujemy rzetelność uzyskanych wyników. Ponadto sprawdzamy jak zorganizowane są stanowiska pracy i podpowiadamy jakie zmiany należy ewentualnie wprowadzić w celu dostosowania ich do obowiązujących norm BHP. Oceniamy dostępność i oznaczenie dróg ewakuacyjnych i przeprowadzamy próbne alarmy pożarowe.

 

Kolejną z szerokiej oferty usług w zakresie służby BHP, jakie świadczymy w Warszawie oraz na terenie całego województwa mazowieckiego, jest fachowe doradztwo, obejmujące szereg kwestii takich, jak stosowanie przepisów zawartych w Kodeksie Pracy i aktualnych rozporządzeniach. Pomagamy w przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji oraz wewnętrznych regulaminów, instrukcji i zarządzeń dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Zajmujemy się również edukacją pracowników pod kątem wykonywania obowiązków zgodnie z zasadami BHP, a także prowadzimy kursy pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy doskonale zorientowani w kwestiach obowiązujących przepisów oraz rozwiązań gwarantujących spełnienie przez firmę wszystkich wymogów i norm w zakresie BHP. Z naszą pomocą stworzysz w swoim przedsiębiorstwie bezpieczne środowisko pracy.

01

BHP Partner, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy. Dz.U. 1997 nr 109 poz. 70,  świadczy w zakładach pracy kompleksową obsługę w zakresie zadań Służby BHP

usługi bhp warszawa
obsługa bhp warszawa

02

BHP Partner – prowadzimy szkolenia BHP dla wszystkich grup zawodowych (wstępne i okresowe) stacjonarne i online w języku polskim i angielskim.

03

Wykonujemy Badania czynników środowiska pracy oraz przygotowujemy pełną dokumentację.

badania środowiska pracy warszawa

04

Kompleksowa obsługa w zakresie działań w ramach ochrony przeciwpożarowej.

05

Pełna gama szkoleń w zakresie pomocy przedmedycznej.

06

Przygotowujemy wnioski wraz z dokumentacją w ramach konkursu „Dofinansowanie działań płatnika składek na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy”.

Usługi BHP w Warszawie i okolicach

Nasza oferta jest skierowana nie tylko do stołecznych przedsiębiorstw. Obsługujemy firmy oraz instytucje na terenie całego województwa mazowieckiego. W obrębie aglomeracji warszawskiej świadczymy usługi związane z BHP między innymi w Markach, Łomiankach, Pruszkowie czy Nowym Dworze Mazowieckim. Zapraszamy do kontaktu klientów biznesowych z całego województwa.

Usługi BHP w Warszawie – profesjonalizm i rzetelność

BHP obejmuje różne zagadnienia, choć zawsze chodzi o jeden, najważniejszy aspekt – bezpieczeństwo w pracy. Praca w biurze niesie ze sobą inne zagrożenia niż wykonywanie obowiązków w halach produkcyjnych, magazynach czy budowach. Dlatego też świadczymy usługi indywidualne, maksymalnie dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. 

 

Usługi BHP w Warszawie, świadczone przez BHP Partner, obejmują szereg różnych zagadnień. Istotne są bowiem nie tylko warunki samej pracy, ale też m.in. ergonomia. Dlatego nasi pracownicy z przyjemnością wspierają przedsiębiorstwa o różnym charakterze działalności w dostosowaniu miejsc pracy do obowiązujących wymogów. Usługi BHP, świadczone na terenie Warszawy i w okolicy przez BHP Partner, są gwarancją bezpieczeństwa i przygotowują firmę na każdą ewentualność, aby codzienna praca był komfortowa i bezpieczna. W ramach usług BHP pomagamy też przedsiębiorcom przygotować przestrzeń tak, aby zapobiegać wypadkom i ułatwiać ewentualną ewakuację. Przygotujemy też niezbędną dokumentację, jeśli będzie to potrzebne.

Usługi BHP Warszawa – badania czynników środowiska pracy

W BHP Partner prowadzimy również rozpoznanie i wyeliminowanie negatywnych czynników wpływających na jakość pracy. Należą do nich np. hałas, pyły przemysłowe czy też złe oświetlenie stanowiska pracy. Dysponujemy nie tylko odpowiednim sprzętem, ale również uprawnieniami, które pozwalają nam z powodzeniem świadczyć usługi z zakresu badania czynników środowiska pracy. Do współpracy w zakresie ww. badań zapraszamy te przedsiębiorstwa, które reprezentują różnorodne branży i chcą spełnić obowiązek przeprowadzenia pomiarów środowiska pracy. Co istotne, jest to bardzo ważne w przypadku nowych firm, mających na wykonanie takiego badanie 30 dni. Nasze usługi BHP dla firm w mieście Warszawa to również przygotowanie właściwych wniosków i całej dokumentacji w ramach konkursów ZUS na poprawę stanu BHP.

 

Zachęcamy do współpracy oraz zadania dodatkowych pytań, jeśli takie się pojawią.